Masaj Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Hamam kültürünü yaşamanız için BETA SPA & MASAJ olarak elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam ediyoruz. Özel hamam bölmelerimizde sizlerin rahatlamasını ve daha iyi bir hale gelmesini mümkün kılıyoruz. Hijyenik Ortak Kullanım Alanları sık sık dezenfekte edilen ortak kullanım alanları sayesinde sağlığınızı düşünüyoruz. Hastalık riskini en aza indiriyoruz. Her Kullanımdan Sonra Dezenfekte, kişiye özel odalar her kullanımdan sonra virüs ve bakterilere karşı dezenfekte edilmektedir. Bu sayede rahatlama seanslarınızda kafanız da rahat olacak.

Read More

Medikal Masaj Nasıl Yapılır?

Medikal masaj özellikle organların iyileştirilmesinde ve doku zedelenmelerinin giderilmesinde kullanılan bir masaj türüdür. Bu masaj türü ile dokulardaki sorunlar kısa süre içinde giderilmektedir. Ayrıca uzun vadede organ sağlığı daha iyi duruma getirilmektedir. Medikal masajlarda genel amaç organ sağlığını iyileştirmektir. Ancak bazı durumlarda dikkat edilmesi gerekir. Özellikle masaj yapılacak bölüm açık yaralı ise uygulama yapılmaması gerekir. Bu gibi durumlarda mutlaka tıbbi destek alınması gerekmektedir. Beta SPA olarak bu tıbbı desteği aldıktan sonra masaj ile iyileşmeleri hızlandırıyoruz. Yapılan özel masaj teknikleri sayesinde dokulardaki ve organlardaki hasarlar çok daha hızlı şekilde onarılmaktadır. Özellikle bacak kaslarındaki ağrılar, sırt ağrıları ve karın bölgesindeki ağrılar bu masaj ile ortadan kaldırılıyor.

Read More

Taş Masajının Faydaları

Masaj, geçmişten günümüze kadar gelmiştir. Uzun bir tarihi vardır. Farklı türleri ve yöntemleri mevcuttur. Gerek kullanılan materyaller gerekse uygulanan metotlar sebebiyle farklı türler ortaya çıkmıştır: Bu türlerden birisi de taş masajı olarak adlandırılmaktadır. Taş masajı faydaları oldukça fazla olan, özel bir masaj türüdür. Bu masaj türü ismini uygulamasında kullanılan pürüzsüz taşlardan almaktadır. Bu taşların yüzeyleri eşsiz düzeyde pürüzsüzdür. Taşlar sıcak şekilde uygulanır. Bu yolla kan akışında hızlanmaya ve ağrılarda azalmaya imkân tanır. Taş masajı uygulaması yapılırken masörün özel noktaları tespit etmesi ve tam anlamıyla ağrıya müdahale etmesi gerekir. Profesyonel bir masörün burada devreye girmesi önemlidir. Beta SPA olarak taş masajı alanında uzmanlaşmış masörler ile hizmet veriyoruz. Bu masaj türünden %100 verim almanızı sağlıyoruz.

Read More

Thai Masajı Nelere İyi Gelir?

Thai masajı çeşitli hareketler ile vücudun daha esnek olmasını sağlayan bir masaj türüdür. Esneme hareketleri sayesinde kasların daha düzgün çalışması mümkün olur. Ayrıca Thai masajı sayesinde vücudun kan akışı düzene girer. Çeşitli kronik rahatsızlıkların ortaya çıkması bu masaj türü ile engellenir. Thai masajı farklı birçok faydaya sahiptir. Bu ise Thai masajını önemli kılmaktadır. Alınan masaj hizmeti ve yapılan özel hareketler ile vücudun birçok noktası olumlu yönde etkilenebilir. Firmamız bu alanda uzman masörleri ile hizmet vermektedir. Thai masajı konusunda deneyimli olan personellerimiz sizlere tüm hareketleri doğru şekilde yaptıracaktır. Sonucunda ise verimli bir masaj seansı geçirebilirsiniz. Masaj türünün sunduğu faydalar ile kendinize gelebilirsiniz.

Read More

Sauna Ne İşe Yarar?

Sauna ne işe yarar sorusuna onlarca cevap verilebilir. Sauna geçmişten günümüze ulaşmış önemli kültürlerden birisidir. Burada amaç temizlenmekte ziyade rahatlamaktır. Yapılan özel tasarım ahşap odaları ısıya karşı dayanıklıdır. Bu sayede konfor üst seviyeye çıkarılmaktadır. Yapılacak bir sauna banyosu ile vücutta farklı birçok hareketlilik yaşanır. Bu hareketlilikler ise oldukça faydalıdır. Vücudun yaşlanmasını engelleyen bu yöntemler sayesinde kısa süre içinde kendinize gelebilirsiniz. Firmamız özel sauna odaları ile sizlere hizmet vermektedir. Steril olan bu odalar her kullanımdan sonra temizlenmektedir. Dezenfekte işlemlerinin ardından kullanıma sunulmaktadır. Alacağınız hizmet ile siz de kısa süre içinde kendinize gelebilir, rahatlayabilirsiniz.

Read More

Ankara’da Hamam Tavsiyeleri

Hamam kültürü toplumumuzda yıllardır vardır. Hamam kültürü birçok faydası sayesinde günümüzde de devam etmektedir. İnsanlar temizlenmek, rahatlamak için hamamları tercih edebilmektedir. Hem sıcak bir ortam hem de rahatlama seansları sayesinde kısa süre içinde insanlar rahatlayabilmektedir.

Read More

Klasik Masaj Teknikleri

Masaj geçmişten günümüze kadar gitgide değer kazanmış, önemli bir işlemdir. Masaj ile insanların ağrıları azaltılmakta sonrasında ise insanların daha sağlıklı olması mümkün hale getirilmektedir. Masaj basit gibi gözükse de oldukça kapsamlı ve özel bir işlemdir. Bu yüzden farklı klasik masaj teknikleri mevcuttur. Bu masaj teknikleri sayesinde insanlar daha sağlıklı olabilmektedir. Siz de Beta SPA farkıyla bu özel masaj tekniklerinden faydalanabilirsiniz.

Read More

Relax Masaj Nedir?

Masaj farklı birçok ihtiyaç için ideal bir çözüm olmaktadır. Relax masaj ise genel olarak psikolojik bir destek sunmaktadır. Günümüzde insanlar iş hayatı, geçim durumları, çevresel faktörler, trafik, kalabalık şehirlerde yaşamanın stresi gibi farklı sorunlar ile karşılaşabilmektedir. Bu ise insanların sinir sistemlerini etkilemektedir. Bazı insanlarda bu agresif tavırlar getirirken bazı insanlarda erken yaşlanmaya yol açmaktadır. Özellikle kafaya takan ve bazı şeyleri kolayca unutamayan insanlarda stres çok ağır sonuçlara yol açmaktadır. Relax masaj tam da bu noktada devreye girmektedir. Kişinin kendini dingin hissetmesi ve sinir, stresini atması için bu masaj türü kullanılmaktadır. Yapılan özel işlemler sayesinde kişi kendini gevşemiş hisseder. Sonucunda hayatına daha güzel bir şekilde devam eder. Medikal masaj gibi olmayan bu yöntemde genel olarak rahatlama ön plana çıkarılmaktadır.

Read More

Klasik Masaj Nedir?

Klasik masaj vücudunuzun kasları ve özellikle eklem bölgeleri üzerindeki ağrıyı azaltmaya yarayan bir masaja türüdür. Genel olarak bazı vücut sıvıları ile bu masaj yöntemi uygulanmaktadır. Uygulama yapıldıktan sonra kişilerin ağrı ve sızı gibi şikayetleri büyük ölçüde azalmaktadır. Siz de eğer bu tarz ağrılar yaşıyorsanız bahsedilen bu masaj türünde hizmet alabilirsiniz. Farklı masaj türleri de bulunuyor. Ancak klasik masaj çok sık tercih edilmektedir. Siz de Beta SPA farkıyla bu sık tercih edilen masaj tercih edebilirsiniz. Tüm eklem ve kas ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz. Masaj yapılırken bölgelerin iyi tanınması ve vücudun her noktasının masajla kendine getirilmesi gerekir. Bu alanda uzman masörlerimiz tam anlamıyla güzel bir uygulama yapacaktır. Sonucunda kusursuz bir deneyim yaşayabilirsiniz. 

Read More