Medikal masaj tıp ve geleneksel tekniklerin birleşerek vücutta iyileştirici etkiler yarattığı çok yönlü uygulamaları kapsar. Medikal masaj ile vücutta zarar görmüş, gerektiği gibi çalışmayan organ ve dokuların iyileşmesi, iyileşme sürecinin hızlanması mümkündür. Medikal masaj ciddi sakatlanmalar ve kas ve kemik, eklem rahatsızlıklarının tedavisinde de destekleyici uygulamalar içerir. Medikal masaj diğer masaj tekniklerinden farklı olarak çok daha ciddi vücut rahatsızlıklarını hedef alır ve ayrıca özenle yaklaşılması gereken uygulamalar içerir.

Bu nedenle medikal masaj uygulamalarında alanında uzman, güvenilir kişiler ile işbirliği içerisinde olmak önemlidir. Beta Spa Merkezi bünyesinde yer alan uzman kadrosunun her zaman güvenilir ve işini iyi yapan kişiler olmasına özen gösterir. Çalışma ekibini her zaman destekleyen firma düzenli eğitim ve sertifika programları için çalışanlarını destekleyerek işlerinde uzman olmaları ve müşterilere en iyi hizmeti sunmaları için sürekli çalışır.

 

Medikal Masaj Nasıl Yapılır?

Medikal masaj vücutta yer alan ciddi rahatsızlıkları hedef alır. Organ ve doku rahatsızlıkları, önemli sakatlanmalar gibi durumlarda medikal masaj yöntemlerinden destek alınır. Medikal masaj sahip olduğu teknik zorluklar ve ciddiyet nedeniyle güvenilir kişiler tarafından yapılması gereken bir masaj tekniğidir. Fizyoterapi uzmanlarının Medikal masaj hizmeti vermesi bu nedenle çok daha sağlıklıdır. Medikal masaj uygulamaları sırasında kişinin vücudundaki sorunlu bölgeye odaklanılır. Titreşimsel ve baskısal uygulamalar ile bölgede dolaşımın canlanması, iyileşme sürecinin desteklenmesi sağlanır.

 

Medikal Masaj Faydaları Nelerdir?

Medikal masaj uygulamalarının vücuda çok sayıda faydası vardır. Bunların başında kasların gevşemesi ve yenilenmesi hususu gelir. Medikal masaj vücuttaki dolaşımı dengeler, kan dolaşımında yaşanan tıkanıklıklar nedeniyle meydana gelen varis gibi zararlı oluşumların meydana gelmesini de uzun vadede engeller. Medikal masaj vücuttaki organ ve dokuların iyileşmesi önemli sakatlıkların tedavi sürecini destelemesi ile de bilinir. Bu özellikleri ile düzenli medikal masaj vücutta stresi azaltır, daha mutlu ve huzurlu bir ruh haline bürünmenize de destek olur. Güvenilir ve destekleyici medikal masaj hizmetlerinden destek almak için firmamız ile iletişime geçerek hızla randevu kaydınızı oluşturabilirsiniz.

 

Çankaya Masaj Salonu Medikal Masaj Uygulaması

Medikal masaj sahip olduğu teknik detaylar ile alanında uzman kişilerce yapılması zorunlu olan bir uygulamadır. Çankaya masaj salonu seçenekleri içerisinde pek çok merkezde bu hizmeti verebilecek yetkinlikte personeller bulunmamaktadır. Merkezimiz sizlere kapsamlı hizmet sunabilecek öncü firmalar arasında yer alır. Merkezi lokasyonu ile kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz bir Çankaya masaj salonu arıyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Bünyemizde yer alan gerekli eğitimleri almış donanımlı çalışma arkadaşlarımızla müşterilerimize medikal masaj hizmeti de vermekteyiz.