Selülit günümüzde olukça yaygın bir problem. Kadın, erkek, genç ve yaşlı pek çok kişide selülit sorunu görülebilmekte. Selülite neden olan pek çok etken var. Ne yazık ki bu etkenlerin tamamını hayatımızdan çıkarmak da çok kolay değil. Selülit giderici yöntemler sürekli araştırılan konulardandır. Selülit masajı bu alanda etkili çözümler geliştiren faydalı uygulamalardan biridir. Masaj teknikleri içerisinde özellikle son dönemlerde ön plana çıkan selülit masajı özellikle bu alanda uzman kişilerce yapıldığında beklenen sonucu vermeyi başarır. İnsanlar için burada güvenilir ve kaliteli hizmet nereden alacakları sorusu gündeme gelir. Beta Spa Merkezi sektörde yer aldığı uzun yıllarda güven ve kalite hususunda kendini kanıtlamış önemli bir isimdir. Her gün daha iyiye ulaşmak için sürekli çalışan firma gelişim ve yenilenme, dönemi yakalama konularında hassas bir politika izler.

 

Selülit Masajı Nasıl Yapılır?

Selülit masajı uygulamaları vücut genelinde yapılmaz. Bölgesel olarak masaj uygulamaları yapılır. Selülit masajı için kişi öncelikle rahat bir masaj koltuğuna uzanır. Masajın yapılacağı bölgelere belirlenir. Ardından doğru masaj yağı ve kremleri seçilir. Burada limon yağı, kekik yağı veya yasemin yağı gibi ürünler tercih edilebilir. Ayrıca pek çok etkili selülit giderici krem ve yağdan da faydalanmak mümkündür. Selülit bulunan bölgeye teknik uygulamalar yapılara seans sürdürülür. Beta Spa merkezinde alanında uzman ve bilgili uygulayıcılar sizler için iyi bir vücut analizi yapar. Bedeniniz için en uygun teknik ve uygulamaların tespit edilmesi sürecinde incelikli bir çalışma yürütürler. Doğru yağların seçilmesi gibi konularda da kapsamlı araştırmalar yapmaktan çekinmezler. Beta Spa Merkezi için en önemli kriter her zaman müşteri memnuniyetidir.

 

Selülit Masajı Faydaları Nelerdir?

Selülit damarların genişlemesi, kan dolaşımın gerektiği gibi olmaması problemleri sonucunda ortaya çıkan bir sağlık sorunudur. Bu sorun vücudun dış görünüşünde de bozukluklar yaşanmasına neden olur. Gerek genel sağlık gerekse fiziksel görüntüde güzellik için selülitlerin giderilmesi önemlidir. Selülit masajı damaların daralması, kan akışının düzenlenmesi ve zaman içerisinde selülit görünümün ortadan kalkması konusunda etkilidir. Ayrıca bu masaj vücuttaki kasların rahatlaması ve dinlendirme gibi olumlu etkileri ile de vücuda destek olur. Siz de keyifli bir masaj seansı için hemen firma iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

 

Ankara Masaj Salonu Selülit Masajı Hizmeti

Ankara, büyük bir şehir olarak bünyesinde çok sayıda masaj salonu ve spa merkezi barındırır. Bu merkezlerin pek çoğunda verilen hizmetler sınırlı olduğu için müşterilerin beklentilerini karşılamak konusunda yetersizdir. Ankara masaj salonu seçenekleri içerisinden tercihte bulunacak olan kişiler güvenilir, temiz ve nezih mekanları inceleyerek tercih etmelidir. Beta Spa Merkezi olarak sizler için konforlu, güvenilir ve temiz bir Ankara masaj salonu seçeneği olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Pek çok Ankara masaj salonu seçeneğinde olmayan selülit masajı gibi özel hizmetler de bünyemizde mevcuttur.