Günlük hayat pek çoğumuz için yorucu ve zorlayıcı olabilir. Son derece hareketli bir yaşama sahip olabiliriz. Yahut son derece sakin bir dingin yaşama sahipken bile bazen kendimize zaman ayırmamız, bedenimize ilgi göstermemiz gerekebilir. Masajlar tüm bu ihtiyaçlara yanıt vermek için ortaya çıkmış harika teknikler barındıran uygulamalardır. Taş masajı da özellikle son dönemde adından sıkça bahsettiren içeriğinde özel tekniklerin olduğu kapsamlı bir uygulamanın adıdır. Pek çok kişi taş masajı yaptırmak için fakat bu uygulamanın faydaları, etkileri gibi konularda kapsamlı bilgiye sahip olmadığı için karasızlık yaşar.

 

Taş Masajı Nedir?

Taş masajı kişi bedeni üzerinde ısıtılmış pürüzsüz taşlar ile çeşitli tekniklerin uygulanmasını kapsayan bir masajdır. Bu masaj tekniğinde kullanılan taşlar belli yapısal özelliklere sahiptir. Öncelikle tamamen pürüzsüz ve yassı yapıda olurlar. Ayrıca bu taşlar ısıyı koruma özellikleri ile bilinir. Taş masajı yapacak olan uzman masaja başlamadan önce bu taşların ısıtılması işlemini gerçekleştirir. Bunun taş ısıtıcı teknik eşyalara ihtiyaç vardır. Taşların doğru sıcaklığa erişmesi gibi hususlar masajı yapacak kişinin uzmanlığını gösteren detaylardandır. Beta Spa Merkezi bünyesinde görev alan uzman kişiler uygulama yaptıkları işlemler üzerine kapsamlı eğitimler alarak geliştirilir. Teknik olarak mükemmele erişmek için de uzman kadro eğitim sürecini her zaman devam ettirir.

 

Taş Masajı Faydaları Nelerdir?

Taş masajı yaptırmak kişi bedenine pek çok fayda sağlar. Öncelikle sıcak taşlarla yapılan bu masaj kasların gevşemesini, rahatlamasını sağlar. Kas tutulmaları ve buna bağlı olarak gelişen ağrıların geçmesini sağlar. Taş masajının belli aralıklarla yaptırılması kişilerin stres ve anksiyete gibi sorunlarını çözmesinde destekçi olur. Sıcak taşlar kişiyi rahatlatan yapıları ile stres ve endişeden uzaklaştırma konusunda etkilidir. Taş masajının ilgi ile karşılanan faydalarından biri de uyku düzenleyici yanıdır. Haftalık olarak belli aralıklarla taş masajı yaptırmak uyku düzensizliklerini giderebildiği gibi uyku kalitesini de artırabilir. Taş masajı uygulamalarını güvenilir ve alanında uzman kişilere yaptırmanız sağlığınız ve güvenliğiniz için önemlidir. Taş masajı ve diğer masaj hizmetleri için Beta Spa Merkezi iletişim bilgilerinden firmamız müşteri temsilcileri ile hızla iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize tüm merak ettiklerinizi sorabilir, randevu kaydınızı kolayca oluşturabilirsiniz.

 

Kızılay Masaj Salonu Taş Masajı Hizmeti

Ankara’nın en çok sevilen ve ziyaret edilen semtlerinden biri olan Kızılay masaj salonu çeşitliliğinin fazla olduğu yerlerdendir. Bölgede yer alan masaj kompleksi seçeneklerinin hepsinde yeterli hizmet genişliği bulunmamaktadır. Kızılay masaj salonu seçenekleri içerisinden tercihte bulunacak kişilerin bölgedeki kompleksleri kapsamlı şekilde incelemesi bu nedenle önemlidir. Merkezi konumu ile Beta Spa Merkezi olarak müşterilerimize oldukça geniş bir hizmet çeşitliliği sunuyoruz. Taş masajı başta olmak üzere pek çok çeşitli masaj ve bakım olanağı merkezimizde mevcuttur. Kendiniz ve sevdikleriniz için şehrin stresinden uzaklaşmanızı sağlayacak iyi bir Kızılay masaj salonu arıyorsanız firmamız ile hızla iletişime geçebilirsiniz.