Ülkelere göre masaj teknikleri değişiklik gösterir. Tayland fiziksel ve zihinsel dinginlik e sağlık üzerine tarihten bu yana çok sayıda çalışma ve araştırmanın yürütüldüğü topraklardandır. Bu nedenle Tayland masaj teknikleri günümüzde ününü tüm dünyaya yaymayı başarmıştır. Thai masajı olarak daha adlandırılan Tayland topraklarından çıkan bu masaj tekniklerinin 2500 yıllık geçmişe sahip olduğu bilinir. Tayland masaj teknikleri uygulamacı ile kişi arasında etkileşimin çok daha fazla olduğu aktif işlemleri içerisinde barındırır. Yüksek etkili bu masaj sonucunda kişiler genellikle rahatlamış ve esnemiş hisseder.

Thai Masajı Nasıl Uygulanır?

Thai masajı uygulamaları kişinin düz bir zemin üzerine uzanması ile başlar. Kişinin esnek kıyafetler tercih etmesi Thai masajı için önemlidir. Örneğin yoga kıyafetleri gibi bol ve hafif kumaşlardan oluşan bluz ve pantolonlar tercih edilebilir. Thai masajı uygulayıcısı vücudun doğru bölgelerine ritmik baskı uygulamaları yapar. Aynı zamanda kişinin ellerinden kollarında veya bacaklarından tutma, çekme, bastırma gibi tekniklerden de destek alır. Bu sayede vücudu esnetir ve gevşetir. Thai masajı köklü tarihi geçmiş ve sahip olduğu çok sayıda detay ile alanında uzman kişilerce yapılması çok önemli olan bir masaj tekniğidir. Bu nedenle doğru masaj merkezlerini bulmak, güvenilir kişi ve markaları tercih etmek gerekir. Spa merkezimiz alanında uzman çalışma ekibi ile sektörde uzun yıllardır var olan, sevilen, güvenilir bir isimdir.

 

Thai Masajı Vücuda Etkileri Nelerdir?

Thai masajı haftalık ve aylık olarak belli aralıklarla vücuda uygulanabilir bir masaj tipidir. Düzenli olarak bu masajdan destek alan kişilerin vücudunda yüksek oranda esneme olduğu görülür. Vücudun elastik yapısını artıran bu masaj sayesinde vücudun sakatlanma riskini en aza indirir. Aynı zamanda Thai masajı kas ve eklem ağrılarının da hafiflemesi ve geçmesi hususunda etkili yöntemler barındırır. Thai masajı tüm vücudu hedef alan kapsamlı uygulama içeriği ile vücudun tüm dolaşım sistemini de düzenler. Bu etkileri yanında rahatlama, sakinleşme ve stres azaltıcı etkileri ile de ruhen dinlendirici özellikleri de bulunur. Siz de Thai masajı ve diğer masaj teknikleri hakkında bilgi almak için Beta Spa Merkezi müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri departmanımız ile gerçekleştireceğiniz görüşme sonrasında hızla randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

 

Çankaya Masaj Salonu Seçenekleri Hangileridir?

Thai masajı pek çok özel teknik detaya sahip uygulamayı içerisinde barındırır. Bu nedenle bu masaj hizmetini sunan Çankaya masaj salonu seçeneği oldukça azdır. Beta Spa merkezi Çankaya masaj salonu seçenekleri içerisinde yer alan ve müşterilerine kapsamlı bakım ve masaj olanakları sunan büyük bir komplekstir. Firmamız bünyesinde çalışan donanımlı ekip arkadaşlarımız içerisinde Thai masajı hususunda uzman kişiler de bulunur. Kendiniz ve sevdikleriniz için Thai masajı ve diğer çeşitli bakım olanaklarından faydalanmak için merkezi konuma sahip bir Çankaya masaj salonu arıyorsanız firmamız ile hızla iletişime geçebilirsiniz.